עיצוב מבנה כולל בו את כל מה שקשור לחלל הפנימי של המבנה, במטרה להפוך אותו לפונקציונאלי, דקורטיבי ובעל האווירה הנדרשת במבנה.

אחד מהדברים הנחוצים לכל מבנה הוא: הכיסאות. בין אם מדובר על בית פרטי, בין אם מדובר על בית עסק כלשהו ובין אם מדובר על מוסד ציבורי, הרי שהכיסאות מהווים חלק בסיסי וחשוב מאוד.

כל מעצב או אדריכל פנים אשר מחפשים כיסאות איכותיים וייחודיים לשלב בחלל שהם מעצבים, ימצאו את מבוקשם אצל מרכז הכיסאות.

בר חיצוני עם בריכה

למה דווקא מרכז הכסאות?

מרכז הכיסאות נוסדה בשנת 2014 בעיר חיפה. החברה עוסקת בייבוא, בשיווק ובמכירה של כיסאות שונים וריהוט למסעדות כגון: כיסאות בר, כורסאות מעוצבות, כיסאות פלסטיק, כיסאות משרד, כיסאות לפאבים, כיסאות סטודנט, כיסאות לבתי ספר, בתי מלון, בתי קולנוע, כיתות לימוד, אוניברסיטאות, קופות חולים, חברות הייטק ועוד.

העבודה עם מרכז הכיסאות מאפשרת לכל אדריכל או מעצב פנים למצוא בדיוק את המוצר אשר הוא זקוק לו, במחיר הטוב ביותר. החברה מספקת רק מוצרים איכותיים ומסייעת לכל לקוח לבחור את הכיסאות המתאימים לו תוך מתן שירות אדיב ומקצועי. כמו כן, החברה משקיעה חשיבות רבה בכל מוצר ומשתמשת בטכנולוגיה מתקדמת בבנייה ובעיצוב האתר על מנת שיהיה קל לכל לקוח שנכנס אליו להתמצא בו.

העבודה מול מרכז הכיסאות בתהליך עיצוב חלל כזה או אחר, תסייע לכם לבצע את תהליך העיצוב בצורה מדויקת. ניתן כאמור לרכוש את הכיסאות של החברה מכל סוג, באתר, אשר מציע תהליך רכישה נוח, תוך ליווי של הצוות המקצועי בכל שלב, החל משלב החיפוש ועד תום תהליך הרכישה. מעבר לאתר האינטרנט, לחברה יש אולם תצוגה נרחב מעל 500 מ"ר עם כ300 מוצרים מתחלפים ומתעדכנים אשר כל אדריכל או מעצב יכול למצוא בדיוק את מה שהוא מחפש.

אם אתה אדריכל או מעצב פנים העוסק בפרויקט עיצוב כלשהו ומחפש את הכיסאות המושלמים עבור הפרויקט שאתה עוסק בו, במחירים הטובים ביותר תוך כדאי קבלת השירות המקצועי והאדיב ביותר, מרכז הכיסאות הוא בהחלט המקום עבורך.