איך נוכל לחדש את מראה הכיסא?

אם יש לכם בבית ריהוט ישן, כמו למשל כיסאות ואתם רוצים להחליף אותם בחדשים, אנו מציעים לכם לחכות. באפשרותכם לחדש אותם במינימום תקציב ולעיתים אף לגמרי לבדכם. איך? בעזרת הטיפים הבאים.

לשדרג את הכיסאות הישנים ולהוסיף להם עניין זו אינה משימה מורכבת למדי, באפשרותכם אף לעשות זאת בעצמכם ודי בקלות. מה אתם צריכים עבור המשימה? כדאי שתכינו מבעוד מועד ספריי צבע בגוון המועדף, בדים, רצועות עור, דבק איכותי, טושים מיוחדים, ניירות טפט או מיני חומרים אשר יסייעו לכם לחדש את הכיסאות הישנים במינימום עלות. וכדי שתעשו זאת על הצד הטוב ביותר, לפניכם כמה רעיונות.

להכניס מעט צבע ברהיטים הישנים

להכניס צבע ברהיטים הישנים זאת הדרך הטוב ביותר לשדרג אותם ולתת לפריטי הריהוט אופי מעט שונה. ישנם גוונים רבים של צבעים בהם ניתן לעשות שימוש ואף ליצור טקסטורות ומרקמים. בין אם ברצונכם לשוות לכיסא מראה ישן ועתיק ובין אם מראה חדש ומודרני, תוכלו לעשות זאת בעזרת ספריי צבע איכותי. כיום ישנם סוגים שונים של מוצרים אשר יכולים לספק רמת גימור גבוהה ביותר ולגלות עמידות רבה לאורך השנים.

לרפד מחדש, זה לא סיפור

כמובן שהצבע הוא הבסיס אולם אם ברצונכם לשדרג את הכיסאות יש דרכים נוספות בעזרתן תוכלו לעשות זאת. אחת מהן היא על ידי ריפוד. רבים המקרים בהם לא תצטרכו לקחת את הכיסאות לרפד מקצועי אלא שתוכלו לעשות את עבודת הריפוד בעצמכם.

כיום יש מגוון חנויות איכותיות אשר מציעות לכם בדי ריפוד מצוינים וכל שתצטרכו לעשות יהיה לנבור בין האופציות השונות ולבחור בטובה ביותר אשר תעמוד מולכם. כל אחד מכם שיעשה זאת יוכל להיות בטוח כי זו תהיה הדרך הטובה ביותר מצדו למצוא את הדרך להפוך את הכיסא למשופץ בדיוק כפי שהיה בעבר.

 עליכם לקחת בחשבון כי ישנה חשיבות אדירה לכך שתבחרו אך ורק בחומרים שונים אשר ייחשבו לאיכותיים ביותר. כך למשל, בדי איכות אשר יהיו איכותיים יוכלו להחזיק מעמד שנים רבות ולספק תוצאה סופית הרבה יותר מרהיבה. 

היעזרו במעצבים מקצועיים

כמו שישנו מעצב פנים אשר יוכלו לסייע לכם לבחור את הפריטים המתאימים ביותר לביתכם, כך ניתן למצוא היום מעצבים אשר מתמחים בעיצוב ושיפוץ של כיסאות. אלו מכם שיבחרו לגשת אל מעצב יוכלו להיות בטוחים כי תהיה לדבר תועלת עצומה. הרי כך יתאפשר לכם להיות במצב לפיו כל שתצטרכו יהיה בהישג ידכם.

המעצב יוכל להפנות אתכם אל החנויות הרלוונטיות אשר בהן יהיה ניתן למצוא את כל החומרים החיוניים לשם ביצוע מלאכת השיפוץ שלו. בעזרתו תוכלו ליצור כיסא אשר יהיה בדיוק לפי הרצונות שלכם ולאחר הליך השיפוץ תבינו בעצם עד כמה הוא היה חיוני עבורכם ועבור הליך השיפוץ כולו.

קליעה למטרה

רעיון נוסף אותו ניתן לאמץ ולשלב בכיסא הוא קליעה. אם יש ברשותכם רצועות ישנות, חגורות עור צבעוניות או אפילו סרטים, תוכלו לשלב אותם בעיצוב הכללי. כיום כיסאות קלועים נחשבים לשיא האופנה ויכולים לשוות לכיסא נופך מודרני ועדכני.

את הקליעה תוכלו לשלב בגב הכיסא או במושב עצמו, עם זאת חשוב לוודא כי העבודה שאתם עושים הנה איכותית ולא פחות חשוב – בטיחותית. 

ההשקעה שלכם ללא ספק תהיה משתלמת וזאת תוכלו לראות תוך פרק זמן קצר בלבד. היו בטוחים בדבר ובמאת האחוזים. הרי אין מדובר בעניין מורכב וכל שתצטרכו לעשות יהיה לבחון את ההבדלים בין הכיסאות השונים.

מאמרים נוספים